Forum RKS Garbarnia Kraków Strona Główna


RKS Garbarnia Kraków
Forum Kibiców
Odpowiedz do tematu
2008-11-11 Garbarnia Kraków - Puszcza Niepołomice (0:0)
marcao
Garbarz Pełną Gębą

Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 106
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 7 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kraków - Qr2nów

Pełna mobilizacja na mecz z Puszczą.

Nasi goście zajmują trzecie miejsce w tabeli III ligi (oczko wyżej od nas) i mają nad nami dwa punkty przewagi.

W ostatnich trzech meczach kolejno zremisowali u siebie 1:1 z Orliczem Suchedniów, ulegli Glinikowi w Gorlicach 0:3 i dziś pokonali 3:0 Koronę w Kielcach. Kiepskie wyniki z niżej notowanymi rywalami i zwycięstwo nad czołowym zespołem ligi sugeruje nieobliczalność solidnej ekipy z Niepołomic.

W ostatnich meczach wsparcie ze strony kibiców pomogło drużynie zdobyć kilka ważnych punktów. Nie możemy zawieść i tym razem.

Jesteśmy zawsze tam, gdzie nas RKS gra. Aeao, Garbarnia Gol! Cool


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez marcao dnia Sob 18:14, 24 Paź 2009, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
prezes68a
Administrator

Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 616
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 33 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kraków

MECZ Z PUSZCZĄ BĘDZIE HITEM OSTATNIEJ KOLEJKI III LIGI!!!

WYNIK OSIĄGNIĘTY PRZEZ NASZĄ DRUŻYNĘ DA NAM ODPOWIEDŹ NA PYTANIE, CZEGO MOŻEMY SPODZIEWAĆ SIĘ WIOSNĄ.

Dlatego my, kibice musimy zrobić wszystko, aby atmosfera na trybunach była taka, jak w meczu z Hutnikem, Unią, czy na ostatnich wyjazdach do Jędrzejowa i Niecieczy. Ten mecz może dać nam trzecie miejsce w tabeli przed rundą rewanżową. To miejsce byłoby znakiem, że w przerwie zimowej Zarząd Klubu i sztab szkoleniowy powinni się nastawić na podjęcie walki o awans do II Ligi. Od tego awansu zależy bardzo wiele, ale o tym mam zamiar napisać w innym miejscu i w innym czasie.

Teraz najważniejszy jest mecz z Puszczą!!! To nasz najważniejszy mecz przed zimową drzemką!!! Very Happy


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez prezes68a dnia Nie 18:22, 09 Lis 2008, w całości zmieniany 3 razy
Zobacz profil autora
Brązowa Armia
Garbarz Pełną Gębą

Dołączył: 08 Lis 2008
Posty: 121
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: KRAKÓW CITY

Tak jest marcao i prezesie; ten mecz jest dość istotny dla nas i warto go wygrać, bo jest możliwość zajęcia 3-go miejsca w tabeli na koniec rundy jesiennej. Panowie i panie dajemy doping przez 90minut tj. w każdym spotkaniu, a może by tak oprócz śpiewu coś innego zrobić np. kartoniada. A co wogóle z literami ze styropianu czy są w Klubie? Prezesie wiesz coś na ten temat?!

Kto wygra mecz?Garca
kto ?,garca garca garca!!!
do boju Garbarnia!!! Cool


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
prezes68a
Administrator

Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 616
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 33 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kraków

Niestety nie wiem, ponoć gdzieś zniknęły po meczu z Kolejarzem Stróże... Z dobrych wiadomości jest taka, która ucieszy tych, którzy prowadzą doping: na wiosnę bedziemy mieć tubę. Mnie jednak martwi "kontuzja" bębna Twisted Evil


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PE 099
Administrator

Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 13
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kraków - Płaszów

No ale kontuzja bębna chyba zostanie wyleczona? Jak nie na Puszczę, to na rundę wiosenną musi być w pełni sił Smile


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
prezes68a
Administrator

Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 616
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 33 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kraków

OSTATNI AKORD

jak Ty to Lotos pięknie ująłeś... ostatni akord, ale za to jaki ważny. Zwycięstwo w tym meczu da nam trzecie miejsce w tabeli i nowe nadzieje na wiosnę. Da nam spokojny sen zimowy i czas na przygotowania do rundy rewanżowej.

Oczekuję pełnej mobilizacji kibiców, wszak we wtorek jest Święto i większość z nas do pracy ani do szkoły iść nie musi. Garbarnia gra w tej ostatniej kolejce bardzo ważny mecz, kto wie czy nie najważniejszy w tej rundzie; mecz, który będzie miał wpływ na kształt tabeli przez kilka miesięcy.

Mecz z trenerskim podtekstem. Na ławce gości zasiądzie Tadeusz Piotrowski,który był przed laty związany z Garbarnią. Człowiek, który (takie chodzą słuchy) twierdzi, że jeden telefon z naszego Klubu i on przychodzi tu pracować za pół darmo. Człowiek, który podczas meczu Garbarnia- Puszcza na naszym stadionie mało nie rozwalił ławki rezerwowych z radości, kiedy to my traciliśmy bramkę. Dwa oblicza Tadeusza P? Tylko które jest prawdziwe?

My, kibice musimy pokazać w tym ostatnim meczu pełną gotowość. Poprowadzić naszych zawodników do zwycięstwa w tym meczu. Jestem przekonany, że piłkarze z jego rangi zdają sobie sprawę lepiej od nas. Wiem, że tanio skóry nie sprzedadzą, pokazali swoją klasę w ostatnim meczu u lidera. I wiem też, że stać ich w tym sezonie na wiele.

Miałem tego posta napisac na Forum oficjalnego serwisu RKS Garbarnia. Niestety, z przyczyn technicznych nie mogłem go tam zamieścić. Jest propozycja aby mecz z Puszczą zacząć od hymnu Polski, wszak jutro jest Dzień Niepodległości. Ja jestem za, a Wy?
Very Happy


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez prezes68a dnia Pon 14:50, 10 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
wilku.14
Garbarz Wędrowny

Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Jestem za tym Very Happy a ma ktos duza flage Polski zeby zawiesic na płocie? Razz


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Brązowa Armia
Garbarz Pełną Gębą

Dołączył: 08 Lis 2008
Posty: 121
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: KRAKÓW CITY

Puszcza niema się co wysilać, bo my jesteśmy najlepsi w dopingu! Co do spotkania to zapowiada sie na ciekawe, bo jest to walka o 3 miejsce w rundzie jesiennej, więc jest o co powalczyć. Doping musi być jak zawsze przez 90min. I myślę,że i tym razem pokażemy jak się dopinguje, niech ten doping będzie jednym z atutów i da "brązowym" 3 pkty. Natomiast co do bębna, to była to drobna usterka i została naprawiona, dzięki prezesowi68a, straszykowi23, marcao i PE 099!


Wygramy,wygramy,wygramy Exclamation Exclamation Exclamation
Puszcze pokonamy i 3 punkty mamy Exclamation Exclamation Exclamation


edit by pe


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Brązowa Armia
Garbarz Pełną Gębą

Dołączył: 08 Lis 2008
Posty: 121
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: KRAKÓW CITY

Meczu z Puszczą nie wygraliśmy i zamiast zając 3 miejsce mamy 6-te. Ale wydaje mi się, że to i tak dobre miejsce jak na razie. Choć to nie koniec ligi, tylko 1-wszej rundy. Są niewielkie różnice punktowe i można będzie nawiązać jeszcze walkę co do awansu. Co do samego meczu, to sędzia nie miał kontroli na tym spotkaniem i zapomniał kartek. A powinien wyciągać ją dość często (był to najgorszy sędzia jaki sędziował na Rydlówce). Przed nami jeszcze 2 spotkania: 1-wszej i 2-giej drużyny, dlatego wysilmy się jeszcze na te 2 spotkania.

Młode Lwy = Ludwinów!!!

edit by pe


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
2008-11-11 Garbarnia Kraków - Puszcza Niepołomice (0:0)
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Odpowiedz do tematu