Forum RKS Garbarnia Kraków Strona Główna


RKS Garbarnia Kraków
Forum Kibiców
Odpowiedz do tematu
2009-09-27 Garbarnia II Kraków - Czarni Staniątki (1:3)
prezes68a
Administrator

Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 616
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 33 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kraków

[link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]

Garbarnia II Kraków - Czarni Staniątki 1:3
niedziela 27.09.2009
godz.11:00
Rydlówka23


Rewelacyjny w ubiegłym sezonie beniaminek VI Ligi, czyli druga drużyna Garbarni, w tym sezonie nie imponuje ani wysokim miejscem w tabeli, ani stylem gry. Jednakże zmiany kadrowe, które zaszły w tym zespole poniekąd usprawiedliwiają gorszy start do bieżących rozgrywek. Odejście z Garbarni kilku zawodników, którzy stanowili o sile tego zespołu i zastąpienie ich zdolnymi juniorami spowodowało taki stan rzeczy.
Wszyscy mamy jednak nadzieję, że po niezbyt udanym początku nastąpi progres gry "drugiego garnituru" Młodych Lwów.

W ostatnim meczu z Bieżanowianką, pomimo ciężkiego terenu beniaminka, drużyna sięgnęła po pełną pulę zdobywając gola na 2:1 w ostatniej akcji meczu. Dobry mecz rozegrał strzelec tejże bramki Łukasz Machno, ale brawa należą się całej drużynie, że mimo słabszej dyspozycji wywalczyła to cenne zwycięstwo.

Drużynę naszych gości prowadzi Pan Stanisław Krasny, który do niedawna był trenerem Garbarni II. A w szeregach Czarnych występują między innymi Tomek Wolas i Grzegorz Rożek, do niedawna zawodnicy naszego Klubu. To dodatkowy smaczek meczu.

Naszym zawodnikom potrzebne są punkty, najlepiej trzy; potrzebne im także wsparcie własnych trybun. zapraszamy więc kibiców do odwiedzenia Rydlówki w niedzielne przedpołudnie Wink


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez prezes68a dnia Nie 21:48, 27 Wrz 2009, w całości zmieniany 2 razy
Zobacz profil autora
2009-09-27 Garbarnia II Kraków - Czarni Staniątki (1:3)
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Odpowiedz do tematu