2010-05-15 Garbarnia - Czarni Połaniec (11:00)

Skąd: Kraków

GARBARNIA KRAKÓW - CZARNI POŁANIEC

MECZ ODWOŁANY!!!
WIĘCEJ NA [link widoczny dla zalogowanych]

Wiele kontrowersji wzbudziło sędziowanie w jesiennym meczu w Połańcu. Najpierw arbiter nie uznał gola zdobytego przez Brązowych, bo dopatrzył się faulu na bramkarzu Czarnych. Jeśli jednak ktoś miał kontakt w tamtej sytuacji z golkiperem gospodarzy, to tylko jego kolega z drużyny, a nieuznanie prawidłowego trafienia Garbarni tuż przed gwizdkiem kończącym I połowę pozbawiło Młode Lwy komfortu zejścia do szatni z wynikiem 1:0. Po przerwie przy stanie 1:0 dla Czarnych sędzia Górczyński z Ostrowca dyktuje rzut karny za czysty wślizg Marcina Pluty i wyrzuca naszego kapitana z boiska.
Oczywiście ludzką rzeczą jest się pomylić i arbiter jak każdy człowiek ma prawo do słabszego dnia. Ale jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że w zeszłym sezonie w meczu Glinik Gorlice - Garbarnia Kraków (0:0) ten sam sędzia również nie uznał nam prawidłowo zdobytego gola i wyrzucił z boiska Darka Kuźmę - można mieć poważne wątpliwości, czy te bliźniaczo podobne scenariusze to jedynie przypadek.

Sobotni mecz to dla naszych piłkarzy okazja na umocnienie się na pozycji wicelidera III Ligi. W przypadku zwycięstwa jest także pewna szansa na zmniejszenie dystansu do pierwszego w tabeli Hutnika, który zmierzy się w tej kolejce z zawsze groźnym Beskidem Andrychów. Brązowi w ostatnich meczach pokazują niezwykłą determinację i charakter, wygrywając w każdych warunkach pogodowych i pokonując ekipy zgłaszające przed sezonem drugoligowe aspiracje (Juventa Starachowice czy Nida Pińczów).
Mamy nadzieję na zwycięstwo także w meczu z Czarnymi i liczne przybycie publiczności na Rydlówkę.

Ostatnio zmieniony przez prezes68a dnia Czw 7:09, 27 Maj 2010, w całości zmieniany 2 razy