Forum RKS Garbarnia Kraków Strona Główna


RKS Garbarnia Kraków
Forum Kibiców
Odpowiedz do tematu
2009-03-28 Garbarnia Kraków - Korona II Kielce (1:4)
prezes68a
Administrator

Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 616
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 33 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kraków

[link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]
GARBARNIA KRAKÓW – KORONA II KILECE 1:4
Sobota, 28.03.2009
Godz. 11:00
Rydlówka

Rozpoczęcie wiosny na Rydlówce zostało odłożone w czasie. Nie ma w tym winy ani piłkarzy, ani działaczy, w tym wypadku zawiniła… pogoda. Nagły i niespodziewany atak zimy, która odwołała pierwszą kolejkę, a także uniemożliwiła Garbarni rozegranie wyjazdowego meczu z Glinikiem, każe jednak zastanowić się, czy nie warto w przyszłych sezonach zaczynać rozgrywek na tym szczeblu nieco później. Nie jest to ekstraklasa, gdzie boiska są podgrzewane i warunki atmosferyczne nie mają wpływu na ich stan, a zakończenie sezonu tydzień czy dwa później nie sprawi drużynom III Ligi specjalnych kłopotów. I nie trzeba będzie grać w rytmie sobota – środa – sobota, co czeka piłkarzy RKS- u.

Oszałamiających transferów w Garbarni nie było, ubytki to Marcin Kwater (Lotnik Kryspinów?) i Andrzej Zięba (Pogoń Miechów?), zawodnicy, którzy, gdy tylko byli zdrowi i nie musieli pauzować za kartki, mieli miejsce w wyjściowej jedenastce Brązowych. Czy wzmocnienie obrony Jakubem Juraszkiem i Francuzem Anthonym Schachererem będzie wystarczające, aby walczyć o czołowe lokaty? Zobaczymy. Prawdą jest, że zespół buduje się od tyłu, ale nie jest dla nikogo tajemnicą, że bolączką naszej drużyny od jakiegoś czasu jest skuteczność. Liczymy na to, że spełnią pokładane w nich nadzieje Patryk Kosmal i Dariusz Wojciechowski.

Szkoda, że przez jakiś okres czasu nie będą mogli występować na boisku kontuzjowani Krzysztof Kalemba i Tymek Chodźko. Żal zwłaszcza Tymka, zważywszy w jakich okolicznościach doznał on złamania kości śródstopia – w meczu towarzyskim z Puszczą Niepołomice, w którym wcześniej strzelił gola. Mamy nadzieję na szybki powrót obu naszych piłkarzy na murawę.

Kibice zapewne są już stęsknieni ligowej piłki, więc zapewne nikogo nie trzeba namawiać do przyjścia na odłożony start III Ligi. Podtrzymajmy atmosferę, jaką udało nam się zapoczątkować na naszym stadionie jesienią. Ponieważ rozpisywałem się o tym przy okazji zapowiedzi odwołanego meczu z Orliczem, dziś tylko przypomnienie na zdjęciach, jak to jesienią było, nie tylko na Rydlówce:

[link widoczny dla zalogowanych]
foto: Brązowa Armia.
[link widoczny dla zalogowanych]
foto: Buzdygan.
[link widoczny dla zalogowanych]
foto: Buzdygan.
[link widoczny dla zalogowanych]
foto: Buzdygan.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez prezes68a dnia Nie 10:31, 29 Mar 2009, w całości zmieniany 5 razy
Zobacz profil autora
beno
Garbarz Pełną Gębą

Dołączył: 08 Lis 2008
Posty: 137
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kraków

Żółto czerwoni fani Kieleckiej II Korony Smile wiadomo oni nie mogą awansować ale my musimy więc zapraszam wszystkich chcących dobrze się bawić kibicować ta ten mecz na nasza ludwinowską loże Robotniczego Klubu Sportowego! Chcemy awansu bez względu na wszystko chcemy być w nowej drugiej lidze chcemy jeździć za naszym klubem nie tylko po ziemi małopolskiej i kieleckiej. Dla mnie III liga (tak naprawdę czwarta) to nie miejsce dla tak zasłużonego klubu z Ludwinowa na pierwszy mecz pełna mobilizacja nasza loża ma być pełna i mamy ryczeć jak wściekłe i głodne awansu Młode Lwy 2 liga 2 liga RKS!!! pozdrawiam i do zoba na RKS!


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Janek
Administrator

Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 20
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kraków

Zapraszam na bloga obejrzeć zdjęcia kibicówSmile


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Brązowa Armia
Garbarz Pełną Gębą

Dołączył: 08 Lis 2008
Posty: 121
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: KRAKÓW CITY

Komentować meczu nie będę bo każdy z nas widział spotkanie Exclamation Crying or Very sad Jedynym pocieszeniem,chodź nie wiem czy to pocieszenie to może być tylko to,że Garca strzeliła karnego i dzięki temu ma honor Exclamation

Natomiast ja chciałbym gorąco i z całym szacunkiem podziękować "Loży RKS" za pozdrowienie mnie i pamięć Wink (A tak poza tym to nie jest tak,źle oglądać zza ogrodzenia,ale to nie to samo co "Loża RKS" Exclamation Exclamation Exclamation
Z Lubrzanką będzie lepiej Exclamation Exclamation Exclamation


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
2009-03-28 Garbarnia Kraków - Korona II Kielce (1:4)
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Odpowiedz do tematu