POPRAD Muszyna - GARBARNIA, sobota 11.10.2014, 15:00 - live.

Dołączył: 19 Maj 2009
Posty: 139

Skąd: KRAKÓW

POPRAD Muszyna - GARBARNIA Kraków 0:0

Sędziowie: Szymon Ubożak oraz Przemysław Białacki Krzysztof Piekarski (Świętokrzyski ZPN).

GARBARNIA Kraków:
Sypniewski - Kalicki , Baliga, Kowalski, Pawłowicz - J. Górecki, Nowak , Kalemba, Stokłosa (86 Siedlarz) - Wcisło, Ogar (72 M. Górecki).

POPRAD Muszyna:
D. Bomba - Merklinger, Szczepanik (77 Orzechowski), Saratowicz, T. Bomba , Sobas (77 Janur), Podgórniak (83 Mierzwa), Podgórni , Zachariasz , Polański (77 Mężyk), F. Piszczek.

01'- Początek meczu.
02'- Rzut wolny dla Garbarni.Strzela bardzo mocno Kalemba,niestety nad bramką.
05'- Strzał Podgórniaka obronił Sypniewski.
07'- Sypniewski broni strzał Piszczka/POPRAD/
08'- Sypniewski wybiega z bramki na 16 m. Wyprzedza Zacharjasza
12'- Rzut rożny dla Garbarni-wykonuje Nowak.W polu karnym Pawłowicz i Wcisło mijają się z piłką.
14'- Zachariasz z ok.7m strzela nie celnie/po kontrze Popradu/
23'- Stokłosa strzela z ok.20 metrów,bramkarz Popradu na posterunku.
24'- Bramkarz Popradu po podani od swojego zawodnika,wybijając piłkę nabija ją na Wcisłę.Piłka opuszcza boisko.
30'- Żółta kartka Zachariasz /POPRAD/
31'- Wynik meczu 0:0
37'- Żółta kartka Nowak /GARBARNIA/
43'- Strzał Piszczka/POPRAD/ z dystansu broni Sypniewski.
45'- Koniec pierwszej połowy meczu.Wynik 0:0.

Początek drugiej połowy meczu POPRAD Muszyna-GARBARNIA Kraków
46'- Obie drużyny bez zmian.
56'- Zagranie Ogar-Górecki J-Nowak.Ten ostatni strzela.Piłka zablokowana przez obrońcę.
57'- Rzut wolny z ok. 20 m,mocny strzał Kalemby w mur obrońców Popradu.
58'- Akcja Popradu.Polański wywalczył piłkę w polu karnym Garbarni ale strzela nie celnie.
60'- Żółta kartka Kalicki /GARBARNIA/
62'- Ogar ograł bramkarza strzelił w kierunku bramki.Z przed bramki głową wybił obrońca.
67'- Nowak-Stokłosa-złe dośrodkowanie.
68'- Kalemba-Stokłosa-Ogar.Strzał nie celny.
73,- Błąd obrony i bramkarza Garbarni.Jednak Sypniewski wygrał pojedynek z Piszczkiem /POPRAD/
75'- Żółta kartka Podgórni /POPRAD/
80'- Zmiana w POPRADZIE
(-) Polański (+) Mężyk
(-) Sobas (+) Orzechowski
(-) Szczepanik (+) Janur
82'- Akcja Popradu.Do dośrodkowania nie doszedł Saratowicz.Piłka
w rękach bramkarza Garbarni.
85'Żółta kartka Bomba Tomasz /POPRAD/
86'- Strzał Nowaka broni bramkarz.
89'- Zmiana W GARBARNI
(-) Stokłosa (+) Siedlarz
90'+2'- Koniec meczu. WYNIK 0:0
Wiadomości z boiska przekazywał telefonicznie Artur BOCHENEK
, a na Forum "czuwał" Tadeusz KALEMBA.

Ostatnio zmieniony przez PS 057 dnia Sob 16:10, 11 Paź 2014, w całości zmieniany 19 razy