Talaga Kamil,Jamróz Jakub,Drzymont,Skrzypek,Jamróz Wojciech,Szopa,Dynarek,Cygnar,Talaga Grzegorz,Snadny,Knapik.

Sypniewski Jakub - Piszczek Norbert,Kalemba Krzysztof,Pawłowicz Mateusz,Baliga Tomasz - Kokoszka Sebastian,Masiuda Marek,Nowak Paweł,Siedlarz Marcin - Wcisło Jakub,Górecki Michał.

Kościelniak Marcin,Kowalski Mateusz,Stokłosa Mariusz,Ogar Tomasz,Kalicki Tomasz,Kaczor Piotr,Mizia Marek.

Główny: Angelika Kuryło
Asystenci: Mariusz Stolarz,Dominik Jurkiewicz.

Do rozpoczęcia meczu 30 minut.

Mecz rozpoczęty.

05' - 0:1 Kokoszka głową po podaniu Nowaka.Od pierwszych minut znaczna przewaga Garbarni.
15' - Wynik bez zmian.Gra toczy się w środku boiska.Lekka przewaga Gospodarzy.
22' - Strzał Góreckiego broni bramkarz.
25' - Strzał Siedlarza zza pola karnego - bramkarz wybija nad poprzeczką.
30' - Wynik bez zmian.Nowak przyjął piłkę w środku boiska podał Góreckiemu który w polu karnym przeciwnika został zablokowany przez obrońców.
33' - Sypniewski broni silny strzał zawodnika Soły.
36' - Żółta kartka dla Dynarka /Soła/
42' - Wcisło z Piszczkiem nie wykorzystali nieporozumienia stopera z bramkarzem Soły.
45' - Strzał Siedlarza z 20m broni bramkarz.
Koniec pierwszej połowy meczu.Wynik bez zmian.

Druga połowa meczu.
46' - zmiany w Sole.
- Snadny
+ Stanek
- Skrzypek
+ Szewczyk
48' - Piszczek podaje Góreckiemu ten strzela bramkarz z kłopotami wybija na róg.
53' - 0:2 Kokoszka do Siedlarza ten strzela bramkarz wybija na przedpole Górecki dobija.
56' - Żółta kartka Siedlarz
59' - zmiana w Garbarni
- Siedlarz
+ Mizia
68' - zmiany w Sole
- Knapik
+ Ząbek

- Talaga Grzegorz
+ Skiernik
72' - zmiana w Garbarni
- Górecki
+ Ogar
73' - Po rzucie rożnym Drzymont głową obok bramki. Jedna z nielicznych akcji Soły pod bramką Garbarni.
76' - Zawodnik Garbarni/Mizia/ strzela w słupek.
79' - Kokoszka podaje do Mizi ten strzela ale broni bramkarz.
80' - Żółta kartka Nowak.
83' - Kontrowersyjna sytuacja. Kokoszka podaje do Ogara ten mija bramkarz,który "łapie"go za nogi. Sędzina pokazuje "wapno".Po konsultacji z sędzią bocznym zmienia decyzje pokazując żółtą kartkę Ogarowi./Sędzia boczny miał rację było to przewinienie zawodnika Garbarni/
86' - żółta kartka dla zawodnika Soły Jamróz Jakub.
90' - Zmiana w Garbarni
- Kokoszka
+Kalicki
94'- zmiana w Garbarni
- Piszczek/po za boiskiem?/
+ Stokłosa
90'+5' KONIEC MECZU.
GARBARNIA wygrywa 0:2 z wiceliderem na jego boisku.
Wiadomości z boiska przekazywał Artur Bochenek.

Ostatnio zmieniony przez PS 057 dnia Nie 17:23, 14 Wrz 2014, w całości zmieniany 26 razy